Gammelt billede af ejendommen modtaget fra Jan Stenholdt Nielsen. Billedet er ikke dateret.

Velkommen til A/B Harrestrupgård

Bestyrelsen er glade for at byde dig velkommen til vores hjemmeside. Alle med interesse for vores ejendom kan se en række informationer om både ejendommen og foreningen her på hjemmesiden. Du kan også finde information om, hvordan du bliver optaget på vores venteliste, hvis du ønsker at bo her i foreningen.

 

For andelshavere
Du skal logge på siden 'For Andelshavere' med den kode, som fremgår af din huslejeopkrævning. Når du er logget på, kan du finde generalforsamlingsreferater, husorden, vedtægter m.v. i 'Dokumentarkivet'.

Du har også mulighed for at booke bestyrelseslokalet og teltet online. I kalenderen kan du finde vigtige datoer for bestyrelsesmøder, kommende arrangementer m.v. Hvis du har noget, som du vil dele med de øvrige beboere kan du skrive et opslag i opslagstavlen.

Bestyrelsen udsender nyhedsbreve ved kommende arrangementer eller ved andre vigtige emner. Du må derfor meget gerne tilmelde dig vores nyhedsbrev, så kan du modtage informationer pr. mail (klik 'For Andelshavere' og herefter på 'Nyhedsbrev'). Du kan også læse nyhederne her på hjemmesiden.

Læs mere om A/B Harrestrupgård

Kontakt

Kontakt

Kontakt bestyrelsen

Du kan kontakte bestyrelsen ved at sende en mail til bestyrelsen@harrestrupgaard.dk eller ved at benytte kontaktformularen nedenfor. Du har også mulighed for at kontakte de enkelte bestyrelsesmedlemmer via nedenstående mailadresser. Vi gør opmærksom på, at der kan gå op til en måned før bestyrelsen er samlet, og kan svare på din mail. Henvendelser af hastende karakter vil vi dog forsøge at svare på hurtigst muligt.

Felter med * skal udfyldes.

Jesper Gjørup
Formand

jesper@harrestrupgaard.dk

Anders Borup
Bestyrelsesmedlem

anders@harrestrupgaard.dk

Sofie Voss
Kasserer

sofie@harrestrupgaard.dk

Stuart Watson
Bestyrelsesmedlem

stuart@harrestrupgaard.dk

Christina Asmussen
Næstformand

christina@harrestrupgaard.dk

Louise Sørensen
1. suppleant

louise@harrestrupgaard.dk

Birgitte Karina Johansson
2. suppleant

birgitte@harrestrupgaard.dk